Szakmák éjszakája - április 21. A közösségi közlekedés FÉLÁRON!

Tisztelt Érdeklődők!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy a „Szakmák Éjszakája" program 2017. április 21-én megvalósuló országos program látogatóinak minél szélesebb körű bevonása érdekében a tanulókat kísérő hozzátartozók, valamint a felnőttoktatási szakirányok iránt érdeklődő felnőttek részére a közösségi közlekedési szolgáltatás 50%-os kedvezménnyel történő igénybevételének lehetősége a Nemzetgazdasági Minisztérium, valamint a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium közös igyekezete eredményeként a tavalyi évhez hasonlóan idén is biztosított. (Részletekhez kattintson a "Bővebben" gombra).

A rendezvényen való részvételről az iskola hiteles igazolást állít ki, melyen az intézmény neve szerepel. Az 50%-os alkalmi menettéri kedvezmény azzal a korlátozással érvényes, hogy legfeljebb a rendezvény napján és az azt követő napon lehet igénybe venni. A kedvezmény visszaútban csak akkor érvényes, ha azt a rendezvény helyszínén lebélyegzik, valamint a programban szereplő intézmények igazolást állítanak ki a rendezvényen való részvételről.

Várjuk szertettel az érdeklődőket!

Börzsönyi Tünde

igazgató

FM KASZK Dr. Szepesi László Mezőgazdasági, Erdészeti Szakképző Iskolája és Kollégiuma

2081 Piliscsaba, József Attila u. 2.