2017. szeptember 01., péntek 00:00

Tagintézmény-vezető pályázat

FM Közép-Magyarországi Agrár-szakképző Központ, Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium pályázatot hirdet FM KASzK tagintézménye - Dr. Szepesi László Mezőgazdasági és Erdészeti Szakképző Iskolája és Kollégiuma Piliscsaba tagintézmény-vezető (magasabb vezető) munkakör betöltésére.

2017. augusztus 31., csütörtök 00:00

Tanévkezdés - információk

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A tanévnyitó ünnepség időpontja szeptember 1-je, 8 óra. Gyülekezés 15-20 perccel az ünnepség előtt. Az alkalomhoz illő megjelenést kérünk mindenkitől.

Tájékoztatjuk Önöket a 2017-18-as tanév tankönyveinek átadásáról és átvételéről.

2017. augusztus 02., szerda 00:00

Főigazgatói pályázat

Az FM KASZK főigazgatói pályázatára egyetlen pályázat érkezett, Varga Tamás jelenlegi megbízott főigazgatóé. A pályázat a mellékletben olvasható.

A véleményező értekezletek 2017.  augusztus 23 és 25 között lezajlottak, az eredmények is megtalálhatók a  mellékletben.