E-Ellenőrző

e-ellenrozo

OM azonositónk: 035269/012

Magunkról

• Iskolánk több, mint 60 éve a magyar közoktatás szolgálatában.
  • A képzés szakiskolai, szakközépiskolai és technikus szinten folyik.
  • Jelenleg iskolánk 16 osztályában közel 310 diák tanul.
  • Az oktató-nevelő munkát 37 fő pedagógus látja el.
  • Iskolánk kiváló feltételekkel, kollégiummal, sportcsarnokkal, műhelyekkel, gépparkkal és tangazdasággal rendelkező intézmény. A gyakorlati oktatást külső gazdaságok is segítik.
  • Célunk az erkölcsi értékeket tisztelő, széles általános és szakmai ismeretekkel rendelkező, értékes, hasznosítható tudással és végzettségekkel rendelkező fiatalok útnak indítása.
  • A nevelés–oktatás mellett iskolánk szolgáltatásokat is végez, mint tanfolyamszervezés, gépjármű vizsgáztatás, gépi földmunkák, szálláskiadás, étkeztetés, sportlétesítmények bérbeadása, különböző rendezvények helyszínének biztosítása (esküvők, konferenciák, évközi és nyári táborok). Érdeklődést, megrendelést, jelentkezést személyesen, telefonon, faxon, e-mail-en, vagy levélben várunk.
  • Köszönjük megtisztelő figyelmét, és örülnénk, ha valamilyen formában partnerek lehetnénk!

LEGFRISSEBB HÍREK Button